Marc Chagall - Serenáda

Litografie, 70x50 cm. 218/500. Signováno vpravo dole Marc Chagall. Rám, sklo.

Pozn.: Pozdější tisk. Signováno ne rukou autora.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

24186. Serenáda
Dražba ukončena:14.11.2018 18:11:03
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč