Marc Chagall - Setkání Rút s Bózem

Oboustranná litografie. Rozměr přední: 35x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Na druhé straně černobílá litografie, viz. soupis díla

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

24983. Setkání Rút s Bózem
Dražba ukončena:28.11.2018 19:48:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč