Marc Chagall - Soleil au cheval rouge (Sun with Red Horse)

Litografie, 30x40 cm. Signováno vpravo dole v tisku Marc Chagall. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

36713. Soleil au cheval rouge (Sun with Red Horse)
Dražba ukončena:31.10.2019 20:12:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč