Marc Chagall - The red and green angels

Litografie, 32x48 cm, signováno vpravo dole Marc Chagall, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

12385. The red and green angels
Dražba ukončena:20.09.2017 21:00:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč