Marc Chagall

34388. Vjezd do vesnice

popis: Litografie, 39x52 cm. Signováno vlevo dole v tisku Marc Chagall. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pochází z roku 1982. Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.09.2019 19:52:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč