Marc Chagall

34388. Vjezd do vesnice

popis: Litografie, 39x52 cm. Signováno vlevo dole v tisku Marc Chagall. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pochází z roku 1982. Rám mírně poškozen.

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:47:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč