Marcel Krasický - Krajánci při sklenici

Olej na plátně, 50x40 cm, signováno vlevo dole Krasický, rám.

1888, Kvasice u Kroměříže
Studoval na speciální malířské škole v Brně (prof. K. Truppe). Poté soukromě u prof. Fr. Hlavici. Studijně vycestoval do Rakouska, Německa, Itálie a na Balkán. Malíř krajin a figurálních obrazů.

3513. Krajánci při sklenici
Dražba ukončena:27.01.2016 19:15:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč