Marcel Krasický - Krajina na Hané

Olej na kartonu, 34x46 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

1220. Krajina na Hané
Dražba ukončena:02.06.2014 21:37:53
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč