Marcel Krasický - Bosňáci s oslíkem a melouny

Olej na plátně fixováném na kartonu, 47x36 cm. Signováno vlevo dole M. Krasický. Rámováno.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

77576. Bosňáci s oslíkem a melouny
Dražba ukončena:25.05.2022 23:04:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč