Marcel Krasický - Hanácká slavnost

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x115 cm. Signováno vlevo dole M. Krasický 16. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě mírně poškozena.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

54787. Hanácká slavnost
Dražba ukončena:28.01.2021 19:19:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč