Marcel Krasický - Hospodářství

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole M. Krasický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

71459. Hospodářství
Dražba ukončena:26.12.2021 21:10:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč