Marcel Krasický - Konvolut 2 obrazů - Autoportréty

Nejdelší strana: 42 cm

Olejomalby na sololitu, 40x30 cm a 42x37 cm. Signovány vpravo dole M. Krasický. Nerámovány.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

111816. Konvolut 2 obrazů - Autoportréty
Dražba ukončena:11.02.2024 21:01:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč