Marcel Krasický - Letní odpočinek

Olej na kartonu, 26x30 cm. Signováno vpravo dole M. Krasický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

101403. Letní odpočinek
Dražba ukončena:27.09.2023 21:42:32
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč