Marcel Krasický - Luční kvítí ve džbánku

Olej na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole M. Krasický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

71400. Luční kvítí ve džbánku
Dražba ukončena:26.12.2021 20:13:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč