Marcel Krasický - Na trhu v Sarajevě

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole M. Krasický. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

113483. Na trhu v Sarajevě
Dražba ukončena:24.03.2024 20:09:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč