Marcel Krasický - Pestrá kytice

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Krasický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

115296. Pestrá kytice
Dražba ukončena:05.05.2024 20:32:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč