Marcel Krasický - Piknik pod stromky

Olej na kartonu, 22x27 cm. Signováno vlevo dole M. Krasický. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

304721. Piknik pod stromky
Dražba ukončena:07.05.2020 20:24:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč