Marcel Krasický - Podzimní krajina

Olej na kartonu, 19x33 cm. Signováno vpravo dole M. Krasický. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

20449. Podzimní krajina
Dražba ukončena:31.05.2018 19:17:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč