Marcel Krasický - Podzimní krajina

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole M. Krasický. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

32328. Podzimní krajina
Dražba ukončena:29.05.2019 19:30:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč