Marcel Krasický

49112. Portrét dívky

popis: Olej na plátně, 54x40 cm. Signováno vpravo dole M. Krasický, září 1944. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč