Marcel Krasický - Portrét dívky

Olej na plátně, 54x40 cm. Signováno vpravo dole M. Krasický, září 1944. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

49112. Portrét dívky
Dražba ukončena:30.09.2020 19:48:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč