Marcel Krasický - Při písničce

Olej na plátně, 38x28 cm, signováno vlevo dole M. Krasický, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

14477. Při písničce
Dražba ukončena:29.11.2017 18:15:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč