Marcel Krasický - Pytlák

Olej na kartonu, 23x17 cm, signováno vlevo dole M. Krasický, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

15783. Pytlák
Dražba ukončena:25.01.2018 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč