Marcel Krasický - Rybáři

Olej na kartonu, 68x50 cm. Signováno vlevo dole M. Krasický. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

22550. Rybáři
Dražba ukončena:26.09.2018 22:37:23
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč