Marcel Krasický - Rybáři

Olej na plátně, 49x39 cm, signováno vlevo dole M. Krasický, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

8300. Rybáři
Dražba ukončena:23.02.2017 19:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč