Marcel Krasický - U vsi

Olej na plátně, 56x70 cm. Signováno vlevo dole M. Krasický. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

33844. U vsi
Dražba ukončena:26.06.2019 21:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč