Marcel Krasický - Věra Krasická

Kresba, 16x17 cm. Signováno vpravo dole M. Krasický. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

111741. Věra Krasická
Dražba ukončena:11.02.2024 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.02.2024 19:50:29 219
500 Kč 09.02.2024 22:03:13 10747