Marcela Vrzalová - Vesnice na Vysočině

Nejdelší strana: 45 cm

Kombinovaná technika na plátně, 37x40 cm. Signováno vpravo dole M. Vrzalová 89. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1952
Malířka, grafička, textilní výtvarnice. Studovala na SPŠ stavební v Brně a soukromě kresbu a malbu u B. Laciny v Brně. V malířské tvorbě přešla k abstrakci, zaměřila se na krajinu s přírodními artefakty, různými otisky živé přírody. V oboru užité grafiky realizovala díla pro podniky v Čechách i na Slovensku. Je členkou českých i mezinárodních uměleckých uskupení, její práce jsou zastoupeny v mnoha světových galeriích (Kuba, Tokio, Melbourne, Vídeň aj.). Žije v italské Ravenně.

96574. Vesnice na Vysočině
Dražba ukončena:29.06.2023 20:28:37
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč