Maria Bozóky - Soubor 7-mi kreseb

Rozměry: 32x25 cm až 50x33 cm, všechny až na jednu signovány Wojaček, volné listy.

Pozn.: Poškozeno.

3150. Soubor 7-mi kreseb
Dražba ukončena:25.11.2015 20:45:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč