Marie Hlobilová - Mrkvičková - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 33x41 cm, signováno vpravo dole M. Hlobilová, rám.

1903, Přerov
Studentka UMPRUM v Praze (1919-1925). V zátiší uplatňuje vliv Vincenca Beneše. Zabývá se především malbou zátiší ale také drobnou grafikou.

3275. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:25.11.2015 22:51:36
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč