Marie Baboučková - Brána do srdce

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole M. Baboučková 2023. Nerámováno.

Pozn.: Certifikát pravosti k dílu přiložen.

Nejdelší strana: 70 cm

105359. Brána do srdce
Dražba ukončena:16.11.2023 21:32:43
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč