Marie Baboučková - Nevinný hráč

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole M. Baboučková 2023. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 70 cm

111684. Nevinný hráč
Dražba ukončena:29.02.2024 22:02:51
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč