Marie Hlobilová - Mrkvičková - Horské květy

Olej na plátně. 65x50 cm. Signováno vpravo dole M. Hlobilová. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

302887. Horské květy
Dražba ukončena:27.12.2019 20:31:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč