Marie Hlobilová - Mrkvičková - Karafiáty ve váze

Olej na desce, 35x27 cm. Signováno vlevo dole M. Hlobilová 42. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

36890. Karafiáty ve váze
Dražba ukončena:31.10.2019 22:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč