Marie Hlobilová - Mrkvičková - Konvolut 2 kreseb

Kresby, obě 17x22 cm. Signovány vpravo dole M. Hlobilová, 1x s věnováním. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

76918. Konvolut 2 kreseb
Dražba ukončena:01.05.2022 21:36:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 01.05.2022 21:33:22 10062
1 000 Kč 01.05.2022 11:53:32 9337