Marie Hlobilová - Mrkvičková

45092. Kytice s konvalinkami

popis: Olej na plátně, 41x33 cm. Signováno vpravo dole M. Hlobilová. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1999
Narodila se v Přerově. Studovala pražskou UMPRUM u prof. Brunnera, Kysely, Dítěte. Byla členkou řady umělecký uskupení a spolků. Ve své tvorbě se inspirovala převážně přírodou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:34:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 700 Kč