Marie Hlobilová - Mrkvičková - Kytice s náprstníky

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole M. Hlobilová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

33752. Kytice s náprstníky
Dražba ukončena:26.06.2019 20:28:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč