Marie Hlobilová - Mrkvičková - Kytice s náprstníky

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole M. Hlobilová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

302933. Kytice s náprstníky
Dražba ukončena:29.12.2019 20:33:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč