Nejdelší strana: 66 cm
Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole M. Hlobilová. Rámováno.
Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.
Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1903-1999
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč