Marie Hlobilová - Mrkvičková - Portrét Dany

Nejdelší strana: 66 cm

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole M. Hlobilová. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

154071. Portrét Dany
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč