Marie Hlobilová - Mrkvičková - Růže

Olej na plátně, 50x42 cm. Signováno vlevo dole M. Hlobilová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

88626. Růže
Dražba ukončena:22.01.2023 20:55:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč