Marie Hlobilová - Mrkvičková - Slézové růže

Olej na plátně. 90x60 cm. Signováno vlevo dole M. Hlobilová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

38869. Slézové růže
Dražba ukončena:12.12.2019 20:37:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč