Marie Hlobilová - Mrkvičková - Soubor 3 krajinomaleb

Kombinovaná technika, 29x39 cm. Signovány. 2x rám, pasparta, sklo, 1x pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

40654. Soubor 3 krajinomaleb
Dražba ukončena:12.02.2020 22:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.02.2020 1:07:44 6490
500 Kč 31.01.2020 17:29:32 238