Marie Hlobilová - Mrkvičková - Soubor tří kreseb - Česká krajina

Kombinovaná technika, 28x40 cm. Signovány M. Hlobilová. 2x rám, pasparta, sklo. 1x pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

308014. Soubor tří kreseb - Česká krajina
Dražba ukončena:23.03.2021 20:02:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč