Marie Hlobilová - Mrkvičková - Stromy v krajině

Olej na kartonu, 49x69 cm. Signováno vpravo dole M. Hlobilová 42. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 89 cm

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

96633. Stromy v krajině
Dražba ukončena:29.06.2023 21:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč