Marie Hlobilová - Mrkvičková - Violik (Krkonoše)

Tempera na plátně fixovaném na překližce, 50x73 cm. Signováno vpravo dole M. Hlobilová 1955. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

63701. Violik (Krkonoše)
Dražba ukončena:26.08.2021 22:02:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč