Marie Hlobilová - Mrkvičková - Z Dalmácie

Kombinovaná technika, 16x21 cm. Signováno vpravo dole Hlobilová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

28417. Z Dalmácie
Dražba ukončena:14.03.2019 18:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč