Marie Hlobilová - Mrkvičková - Horské květy

Olej na plátně. 65x50 cm. Signováno vpravo dole M. Hlobilová. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

63597. Horské květy
Dražba ukončena:25.08.2021 23:03:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč