Marie Kuklová - Dívka

Olej na desce, 16x13 cm. Signováno vpravo dole M. Kuklová 85. Rámováno.

o autorovi: 1903 – 1987

61695. Dívka
Dražba ukončena:27.06.2021 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč