Marie Kuklová - Portrét dívky

Olej na kartonu, 17x13 cm. Signováno vpravo dole M. Kuklová 86. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 – 1987

28831. Portrét dívky
Dražba ukončena:27.02.2019 19:48:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč