Marie Kuklová - Xenie

Olej na kartonu, 27x19 cm. Signováno vlevo dole M. Kuklová. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1903 – 1987

105130. Xenie
Dražba ukončena:05.11.2023 20:57:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč