Marie Passerová - Břízky v zimě

Olej na desce, 10x13 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

69847. Břízky v zimě
Dražba ukončena:15.12.2021 20:11:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč