Marie Passerová - Cesta k lesu

Olej na překližce, 8x10 cm Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Nejdelší strana: 16 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

152452. Cesta k lesu
Dražba ukončena:28.01.2026 21:43:40
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč